ProFa Clean Multishine voor campers en caravans is een krachtige allesreiniger en ontvetter voor het reinigen en onderhouden van campers, caravans, boten, trailers, bedrijfswagens, vrachtwagens, tractors en ander groot materieel. Het middel verwijdert moeiteloos hardnekkig vuil zoals zwarte strepen, groene aanslag, olie, vet en kalk.
Multishine is geschikt voor diverse oppervlakken, zoals polyester, gelcoat, kunststof en metalen delen, rubber en gelakte en ongelakte voorwerpen (gespoten aluminium). Ook uitlaatgasvlekken verdwijnen snel en zonder moeite. Na het reinigen zorgt Multishine voor een glanzend eindresultaat, waardoor voertuigen en oppervlakken er weer als nieuw uitzien.
De reiniger is biologisch afbreekbaar en veilig te gebruiken rondom huis. Je verdunt het middel afhankelijk van de vervuiling. Een gebruikelijke verhouding is 1 deel Multishine op 20 delen warm water (bijvoorbeeld 500 ml in 10 liter water). Werk bij voorkeur van boven naar beneden en behandel steeds kleine delen, zoals 5 vierkante meter per keer. Gebruik zachte borstels voor het beste resultaat. Laat het middel niet indrogen, en vermijd gebruik in volle zon. Voor glas en spiegels wordt ZWIK Glasreiniger aangeraden.
Belangrijkste kenmerken:
– Allesreiniger en ontvetter voor campers, caravans, boten, trailers en meer
– Verwijdert zwarte strepen, vet, olie, kalk en groene aanslag
– Geschikt voor kunststof, gelcoat, metaal, rubber en gelakte en ongelakte voorwerpen (gespoten aluminium)
– Glanzend eindresultaat
– Biologisch afbreekbaar
– Te verdunnen naar wens (advies: 1 op 20)
– Niet laten indrogen, liever niet gebruiken in direct zonlicht
– Te gebruiken in combinatie met zachte borstels
– Veilig voor gebruik rondom huis
Merk: ProFaClean
Inhoud: 1 liter
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing
| SKU | 6300 |
| EAN | 8721008389042 |
| Merken | ProFa Clean |
| Inhoud | 1L |
ProFa Clean Multishine is speciaal geschikt voor het reinigen van de buitenkant van campers en caravans. De krachtige reiniger verwijdert onder andere zwarte strepen, groene aanslag, vet, olie, insectenresten en ander hardnekkig buitenvuil.
Ja, Multishine is zeer geschikt voor het verwijderen van zwarte strepen op campers en caravans. Ook andere vervuiling, zoals groene aanslag, vet en uitlaatgasvlekken, kan ermee worden verwijderd.
Multishine is geschikt voor verschillende materialen die veel voorkomen bij campers en caravans, waaronder polyester, gelcoat, kunststof, metalen onderdelen, rubber en gelakte oppervlakken. Laat Multishine niet indrogen en maak de camper of caravan daarom bij voorkeur niet schoon in de volle zon.
De verdunning is afhankelijk van de vervuiling. Bij gemiddelde vervuiling adviseert ProFa Clean ongeveer 1 deel Multishine op 20 delen water. Bij regelmatig onderhoud is een scheut Multishine in een emmer water vaak al voldoende.
Werk bij voorkeur van boven naar beneden en reinig de camper of caravan deel voor deel. Spoel ieder gedeelte na het reinigen goed af met water. Laat Multishine niet indrogen en maak de camper of caravan daarom bij voorkeur niet schoon in de volle zon.

19,83 excl. BTW

16,52 excl. BTW

28,09 excl. BTW

19,83 excl. BTW